Veien Tilbake

Veien Tilbake

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Fri 28 Aug
kl 15:00 - 19:00
Klatrekurs Drammen
Natur & Fjell   Søren Lemmichs gate 1 Natur og Fjell gruppa i veien tilbake inviterer…
Sun 30 Aug
kl 12:00 - 17:00
Klatring på Grensen (Klatreparken Østfold)
Østfold   Ekås, Nygårdsgata 174, 30 August tar Terese dere med til "Klatring…
Thu 3 Sep
kl 18:00 - 20:00
Aktivitet: 3/9/2020 Ninja Farm Challenge
Østfold   ringsbyveien 96, 3 September tar vi turen til Ninja Farm Challenge…
Sat 5 Sep
kl 08:00 - 20:00
Kanotur Vassfaret
Natur & Fjell  
Påmeldingsfrist: 31. Aug 2020
Mer info kommer
Thu 10 Sep
kl 17:00 - 20:00
Aktivitet 10/9 Inspirasjonskveld med makeup artist
Østfold   Storgata 20 Inspirasjonskveld med makeup artist Lillian10.9…
Fri 18 Sep
kl 08:00 - 20:00
Tekslehogget
Natur & Fjell  
Påmeldingsfrist: 14. Sep 2020
Mer info kommer
Thu 24 Sep
kl 17:00 - 20:00
Aktivitet 24/9 Inspirasjonskveld med makeup artist
Østfold   Storgata 20 Inspirasjonskveld med makeup artist Lillian10.9…
Sat 10 Oct
kl 08:00 - 20:00
Veien Tilbake trippelen Furumomila
Veien Tilbake   Modul IL stadion
Påmeldingsfrist: 3. Oct 2020
I år arrangeres Furumomila for 37 gang. I…
Fri 23 Oct
kl 08:00 - 20:00
Madonnaen Trillemarka
Natur & Fjell  
Påmeldingsfrist: 19. Oct 2020
Mer info kommer
Fri 6 Nov
kl 08:00 - 01:00
Hasselgruvene
Natur & Fjell  
Påmeldingsfrist: 1. Jan 1970
Mer info kommer
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Sat 1 Aug
kl 08:00 - 20:00
Kongerittet
Veien Tilbake   Smedstuvegen 6
Kongerittet arrangeres i 2020 for tolvte gang, og…   Les mer  
Wed 29 Jul
kl 10:45 - 20:45
dagstur: Rafting i Hallingdal
Natur & Fjell   Søren Lemmichs gate 1
Jeg har fått muligheten sammen Veien…   Les mer  
Fri 10 Jul
kl 08:00 - 20:00
Gaustadtoppen
Natur & Fjell  
Mer info kommer   Les mer  
Fri 12 Jun
kl 12:00 - 14:30
Badetur til Landfalltjern
Thea Fjereide   søren lemichsgate 1 Veien Tilbake
Vi håper på sol og tar med…   Les mer  
Fri 12 Jun
kl 08:00 - 20:00
Fisketur på Tyrifjorden
Natur & Fjell  
Fisking og hygge på…   Les mer  
Sat 30 May
kl 08:00 - 20:00
Eco Trail Oslo
Veien Tilbake   Oslo
Ecotrail Oslo vet like lite som deg om hvordan…   Les mer  
Fri 8 May
kl 08:00 - 20:00
Kjøsterdjuvet Drammen
Natur & Fjell  
Mer informasjon kommer   Les mer  
Sat 21 Mar
kl 08:00 - 00:00
Birken Ski
Veien Tilbake  
Delta på Birken på ski.    Les mer  
Powered by: Bloc